FOTOĞRAF MAKİNASI TAMİRİ

Fotoğraf Makinesi Tamir ve Bakımı

Bora Teknik olarak özellikle Profesyonel Dijital ve Analog fotoğraf makinelerinin tamir ve bakımları konusunda ağırlıklı olarak hizmet vermekteyiz. Bunun yanında dijital amatör fotoğraf makineleri ile kompakt elektronik flaşlı ve motorlu amatör fotoğraf makinelerinin tamir ve bakımları konusunda da hizmetler vermekteyiz.

-Profesyonel Dijital fotoğraf makinelerinin CCD ve CMOS sensorleri, Leica ve Kodak servislerinin kullandığı Sensor Cleaner ve Sensor Swab’ları kullanılarak, son derece titizlikle yapılmaktadır ve kısa sürede teslim edilmektedir.

– Servisimizde değişen parçaların garanti süresi 3 aydır.

– Cihaz ile ilgili yapılan arıza tespitinden sonra tarafınıza telefon, sms veya e-mail ile arıza bilgileri ve ücret bildirilir. Bildirilen ücret yapım aşamasındaki yenilenecek parçalara göre +/- değişebilir. Bu durumda müşteri ile görüşülerek yeniden onay alınır.

-Onay tarihinden itibaren üç ay içinde alınmayan makinelerden sorumluluk kabul edilmez.

Fotoğraf Makinası Tamiri

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.