Fotoğraf Makinesi Tamiri

BORA TEKNİK

Profesyonel ekipman ve kadrosuyla yıllardır fotoğraf severlere hizmet verir. Analog ve dijital ekipmanlar konusundaki deneyimli kadrosuyla müşteri memnuniyeti hedefiyle güven easaslı çalışır. Uzman ekibimiz, üzerinde çalıştığı her bir proje ekipmanını kendi ekipmanı gibi değerlendirir, önemser ve korur. Ekibimiz alanında işinin uzmanıdır. Firmamızda problemleriniz çözülürken aynı zamanda konuyla ilgili iyi bir danışmanlığı da almış olursunuz.

Hizmetlerimiz

Bora Teknik’te Tamir Ve Bakımı Yapılabilen Cihazlar :

  1. Digital ve Analog Fotoğraf Makineleri

    Canon Fotoğraf Makinası Tamiri, Nikon Fotoğraf Makinası Tamiri, Fuji Fotoğraf Makinası Tamiri, Panasonic Fotoğraf Makinası Tamiri, Bronica Fotoğraf Makinası Tamiri, Contax Fotoğraf Makinası Tamiri, Pentax Fotoğraf Makinası Tamiri, Hasselblad Fotoğraf Makinası Tamiri, Samsung Fotoğraf Makinası Tamiri, Mamiya Fotoğraf Makinası Tamiri, Kodak Fotoğraf Makinası Tamiri, Casio Fotoğraf Makinası Tamiri, Minox Fotoğraf Makinası Tamiri,

  2. Video Kameralar

    Sony Video Kamera Tamiri, Canon Video Kamera Tamiri, JVC Video Kamera Tamiri, Panasonic Video Kamera Tamiri,

  3. Paraflaşlar

    Elincrom Paraflaş Tamir ve Bakımı, Multiblitz Paraflaş Tamir ve Bakımı, Hensel Paraflaş Tamir ve Bakımı, Broncolor Paraflaş Tamir ve Bakımı, Golden Eagle Paraflaş Tamir ve Bakımı, Godox Paraflaş Tamir ve Bakımı, Bowens Paraflaş Tamir ve Bakımı, Profoto Paraflaş Tamir ve Bakımı, Jinbei Paraflaş Tamir ve Bakımı.

Misyon ve Vizyonumuz

Kuruluşumuz ilk gününüden bugüne gelene kadar Fotoğraf Makinaları, Video Kamera , Objektif  tamiratı ve bakımı için en güncel bilgi ve donanımı kullanır.

Müşterilerimizi ne kadar iyi tanırsak (onların ihtiyaçları, arzuları ve hedefleri), deneyim düzeyleri veya dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar onlara daha iyi destek verebileceğimize  inanıyoruz.